O mnie

Gabinet Stomatologiczno-Protetyczny lek. stomatolog Katarzyna Gączarzewicz


Rejestracja telefoniczna

Zapraszam 604 291 006

Tekst

Link do filmu "Maja w Ogrodzie"Jestem absolwentką Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Lęborku, która w 1998 r. ukończyła Pomorską Akademię Medyczną na Wydziale Stomatologii w Szczecinie. Tam następnie rozpoczęłam swoją pracę zawodową.

Dla moich praktycznych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego szczególne znaczenie miała 4 letnia praca w pełnym zakresie i wymiarze w klinice lekarsko-stomatologicznej Proto-Dens w Szczecinie (www.protodens.pl). Ta dobrze znana w branży klinika, jako pierwsza w skali ogólnopolskiej inicjowała leczenie różnymi nowymi metodami i nadal oferuje je w dużej skali dla polskich i zagranicznych klientów.

Z powodów rodzinnych przeniosłam się do Lęborka, gdzie w 2002 r. otworzyłam własny prywatny gabinet stomatologiczno-protetyczny, funkcjonujący do chwili obecnej w lokalizacji pod adresem Waryńskiego 6. W oparciu o moje doświadczenie z kliniki Proto-Dens specjalizuje się obecnie w nowoczesnej protetyce. Dla własnego samodoskonalenia i w interesie moich pacjentów bezustannie podnoszę swoje kwalifikację na licznych certyfikowanych kursach, szkoleniach, sympozjach i targach (wystawach). test

Oferujemy podjazd dla wózków inwalidzkich i monitorowany kamerami parking.

Przejdź do góry strony